KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424492
nr 1442 4492
Arthur Heickell
(1873-1958), Finland
Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på duk, 48x59cm, yttermått inklusive ram: 66x76cm
Arthur Heickell, född 1873, död 1958, finländsk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:26:51
300 kr
350 kr
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Arthur Heickell
Läs mer om Arthur Heickell